O mně

Hodně se tehdy na našem koberci válčilo. Stará Nokia na stole, klíčenky všude po pokoji, manžestráky ve skříni a já psal Ježíškovi, ať mi přinese starej psací stroj, abych mohl zapsat úplně všechno jako Hrabal. 

Donesl mi ho a pak už jsem jen psal a psal. Zapsal jsem všechno, co jsem viděl. Psal jsem o sportu, zprávy, příběhy a zapisoval si svoje myšlenky. Psal jsem detektivku a snil o tom, že jednou vydám knížku. A hádejte co? Pořád o tom sním. Pořád jsem ji nenapsal.

12363255_1102314496448376_4811110074091062166_o

V současnosti studuju přesně to, co jsem chtěl studovat – mediální studia. A pořád píšu. Někdy víc, někdy míň, ale pořád to ze mě chce ven. Někdy ve formě prózy, jindy poezie a někdy hudební texty.

Texty píšu už od základky a někdy je nahrávám, někdy k nim dokonce natočim i klip a hodim to na youtube. Jde jen o jeden z mých způsobů, jak se projevit. Když mě nebaví hudba, nedělám ji, jdu se vypsat jinam.

Každopádně tady najdeš moje povídky, který poslední dobou píšu. Snad se ti budou líbit, snad se nad některejma zasměješ a nebo ti aspoň houpne v kalhotech.

Přeju ti příjemný čtení!

Tomáš Končický